Szybki kontakt
61 865-25-39

Koszyk

Nasiona holenderskie

Oferta sklepu internetowego TOMATO obejmuje w dużej mierze nasiona holenderskie. Oferowane nasiona firm holenderskich skierowane są do producentów warzyw i kwiatów, którzy poszukują nasion wysokiej jakości.

Holenderskie firmy nasienne działające na rynku warzyw od kilkudziesięciu lat zdobywają doświadczenia na światowych rynkach hodowli nasion. Stałe nakłady badawczo-rozwojowe, nowe technologie, innowacyjne rozwiązania pozwalają firmom uzyskać odmiany o najwyższej
jakości, które gwarantują producentom wysokie plony o dużej zdrowotności.

Jakość nasion holenderskich

Nasiona są przygotowywane przez hodowców za pomocą innowacyjnych urządzeń i zaawansowanych technik, które w procesie suszenia, sortowania, oczyszczania z ziemi przechodzą skrupulatną kontrolę w laboratoriach. Przy użyciu zaawansowanych technologii oceniana jest zdolność do kiełkowania, czystość odmiany i zdrowotność. Po takiej obróbce nasiona pakowane są hermetycznie i wysyłane na cały świat.

Wszystkie nasiona holenderskie spełniają wymogi jakościowe zgodne ze standardami UE.

Firmy, z którymi współpracujemy oferują odmiany odpowiednie dla polskich producentów pod kątem plonów, zdrowotności, warunków klimatycznych panujących w różnych częściach naszego kraju oraz potrzeb docelowego odbiorcy.

Polecani producenci

Producenci nasion holenderskich

Współpracujemy w kilkoma wiodącymi producentami nasion holenderskich, takimi jak: Bejo, Hazera, Seminis, Enza Zaden, Rijk Zwaan, etc.

W ofercie posiadamy również nasiona innych firm zagranicznych pochodzących z Niemiec,  Włoch, Francji, Wielkiej Bytanii, Czech, Izraela, USA czy też Korei.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nasion profesjonalnych w naszym sklepie.

 

Polecane produkty

Cebula ozima Swift

Cebula ozima Swift
40,95 

Uwaga:

Ze względu na ograniczoną dostępność nasion przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny 61 661 33 45

Cebula szczypiorowa Carel

Cebula szczypiorowa Carel
21,75 156,60 

Cebula szczypiorowa Carel

Cebula szczypiorowa Carel
21,75 156,60